greitojo-logo345-3dd3

Asmens duomenų apsauga

Įgyvendinant 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (toliau – Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) reikalavimus, Viešojoje įstaigoje Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotyje yra paskirtas duomenų apsaugos pareigūnas.

Informacija apie duomenų valdytoją:
Viešoji įstaiga Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotis
Kodas 235042580
Pramonės pr. 33, Kaunas
Tel. (8 37) 40 86 79
El. paštas kaunas@greitojipagalba.lt

Snieguolė Reklaitienė
Asmens duomenų apsaugos pareigūnė
El. paštas duomenusauga@greitojipagalba.lt

Duomenų apsaugos pareigūno funkcijos

Vadovaujantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR) 39 straipsnio 1 dalimi nustatyta, kad duomenų apsaugos pareigūnas (toliau – DAP) Viešoje įstaigoje Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotyje (toliau – Kauno m. GMPS) atlieka šias užduotis:

  1. Informuoja Kauno m. GMPS ir duomenis Kauno m. GMPS tvarkančius darbuotojus apie jų prievoles pagal BDAR ir kitus Europos Sąjungos arba valstybės narės duomenų apsaugos nuostatas ir konsultuoja juos šiais klausimais.
  2. Stebi, kaip laikomasi BDAR, kitų Europos Sąjungos arba nacionalinių duomenų apsaugos nuostatų ir Kauno m. GMPS politikos asmens duomenų apsaugos srityje, įskaitant pareigų pavedimą, duomenų tvarkymo operacijose dalyvaujančių darbuotojų informuotumo didinimą ir kt. informuoja, konsultuoja Inspekciją apie stebėjimo rezultatus, teikia susijusias rekomendacijas.
  3. Paprašius konsultuoja dėl poveikio duomenų apsaugai vertinimo ir stebi jo atlikimą pagal BDAR 35 straipsnį.
  4. Bendradarbiauja su Valstybine duomenų apsaugos inspekcija.
  5. Teikia informaciją duomenų subjektams dėl jų duomenų tvarkymo Kauno m. GMPS, nagrinėja jų prašymus ir teikia kitas susijusias paslaugas.

Daugiau informacijos apie DAP funkcijas galite rasti Direktyvos 95/46/EB 29 straipsnio darbo grupės 2016 m. gruodžio 13 d. duomenų apsaugos pareigūnų gairėse Nr. WP 243.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-06-06

Atsakingas: Snieguolė Reklaitienė

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis, prieigą turinčius asmenis ir apie savo teises rasite svetainės Privatumo politikos skiltyje.