greitojo-logo345-3dd3

Komisijos ir darbo grupės

Viešojoje įstaigoje Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotyje sudarytos tarybos, komisijos ir darbo grupės.

Užtikrina įstaigos veiklos viešumą. Analizuoja įstaigos administracijos veiklą. Išklauso direktoriaus parengtą metinę veiklos ataskaitą. Pareiškia nuomonę visuotiniam dalininkų susirinkimui.

Atstovauja darbuotojus darbdaviui priimant su darbo santykiais susijusius sprendimus bei skatina abiejų darbo santykių šalių tarpusavio informavimą ir konsultavimąsi.

Kontroliuoja kaip laikomasi medicinos etikos reikalavimų. Dalyvauja rengiant įstaigos teisės aktus ir vertina juos etiniu požiūriu. Sprendžia įstaigoje iškilusias dorovines problemas tarp medikų, medikų ir pacientų bei jų artimųjų. Rūpinasi pacientų teisių apsauga, informuoja juos apie konfliktinių situacijų sprendimo tvarką įstaigoje.

Svarsto asmens sveikatos priežiūros organizavimo ir tobulinimo klausimus. Teikia rekomenduojamo pobūdžio pasiūlymus įstaigos direktoriui. Rengia klinikines konferencijas, svarsto naujų technologijų įsigijimo klausimus. Siūlo direktoriui sudaryti su asmens sveikatos priežiūra susijusias komisijas, sudėtingų ar ginčytinų situacijų sprendimui.

Svarsto pacientų slaugos organizavimo ir tobulinimo klausimus. Supažindina personalą su slaugos naujovėmis, analizuoja slaugos darbuotojų poreikius, galimybes, sugebėjimus, teikiant paslaugas pacientams. Padeda spręsti slaugos problemas. Moko slaugos darbuotojus savarankiškumo. Teikia rekomenduojamo pobūdžio pasiūlymus įstaigos direktoriui.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-03-23

Atsakingas: Aistė Lukošienė

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis, prieigą turinčius asmenis ir apie savo teises rasite svetainės Privatumo politikos skiltyje.